Zenés programok

a Disznótoros Kolbászfesztiválon
slider image slider-image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Zenés programjaink

1. Víztorony színpad

  • 13:00-14:00 népzene
  • 14:00-14:30 Halasi citerások
  • 15:00-15:50 Szilas Néptáncegyüttes
  • 16:00-17:30 Dobroda zenekar
  • 18:00-20:00 Coincidence Band

  • 2. Disznótoros színpad
  • 13:00-14:00 mulatós zene
  • 14:00-16:45 Digital zenekar
  • 17:00-17:30 Kiskunhalasi Népdalkör
  • 17:40-18:50 Szilas Ifi tagozat Néptánccsoport
  • 19:00-22:00 Disznótoros mulatság

  • 3. Orient színpad
  • 13:00-13:30 slágerzene
  • 13:30-14:30 Páli Petra táckara: operett és musical
  • 14:40-16:40 Bihari Gellért és Bruti humoristák + nyereményjátékok a műsorvezetővel
  • 17:00-22:00 „Fásy Mulató”: Apostol együttes, Zoltán Erika, Kökény Attila, Fásy Ádám és Zsüli, Nótár Mary, Kis Grófo, Csordás Tibi


  • 1. Víztorony színpad
  • 09:00-12:00 népzene
  • 11:00-11:45 Aranyszamár bábszínházi előadás a Tájház előtt
  • 12:10-13:10 Marching Jazz Band
  • 13:30-15:30 A madarak zenekar
  • 16:00-17:30 Borravaló együttes
  • 18:00-20:00 Classic Beat Band

  • 2. Disznótoros színpad
  • 09:00-13:00 mulatós zene
  • 13:00-15:00 Sztojka fivérek
  • 15:10-16:00 szervezés alatt
  • 16:10-18:00 Sztojka fivérek
  • 18:10-19:00 szervezés alatt
  • 19:10-22:00 Disznótoros mulatság

  • 3. Orient színpad
  • 09:00-14:00 slágerzene
  • 14:00-15:45 The Apples koncert
  • 16:00-17:35 A La Carte együttes
  • 18:00-19:30 3+2 mulatós zenekar
  • 20:00-21:30 Karthago koncert


  • 1. Víztorony színpad
  • 09:00-12:00 népzene
  • 12:00-13:00 szervezés alatt
  • 14:00-15:00 szervezés alatt
  • 16:00-17:00 Palmetta nagymetál koncert
  • 17:30-20:00 Rival bulizenekar

  • 2. Disznótoros színpad
  • 13:00-14:00 mulatós zene
  • 14:00-16:45 Digital zenekar
  • 17:00-18:00 szervezés alatt
  • 18:05-20:00 Disznótoros mulatság

  • 3. Orient színpad
  • 09:00-12:00 slágerzene
  • 12:00-12:50 nyereményjátékok a műsorvezetővel
  • 13:00-14:00 Palmetta akkusztikus koncert
  • 14:10-15:10 Soltész Rezső koncert
  • 15:20-18:40 Retro Táncdal Est: Dolly Roll, Varga Miklós, Aradszky László, Karda Bea
  • 18:50-20:00 Pilsner Professoren együttes